Mūsu pakalpojumu klāsts ir veidots tā, lai visas raizes par Jūsu īpašuma uzturēšanu paliktu mūsu ziņā!


PĀRVALDĪŠANA & IZĪRĒŠANA
Šis serviss ietver visu, kas nepieciešams, lai pārvaldītu un izīrētu jūsu īpašumu: atslēgu glabāšanu, komunālo pakalpojumu rēķinu un nodokļu administrēšanu, īpašuma reklamēšanu, īrnieku iemitināšanu un īres maksas kontrolēšanu. Šis ir vispopulārākais no mūsu pakalpojumiem.

IZĪRĒŠANA
Šis pakalpojums var piesaistīt tos īpašniekus, kas vēlas atrast īrnieku, bet personiski ir parūpējušies par sava īpašuma pārvaldīšanu, vai arī uzticējuši to kādam citam uzņēmumam.

PĀRVALDĪŠANA
Lielisks pakalpojums īpašniekiem, kuri pašreiz savus īpašumus izīrē un grib lai kāds administrē visus ar to saistītos jautājumus, un arī tiem, kuri īpašumu neizīrē, bet vēlas, lai kāds pastāvīgi parūpējas par to.

GRĀMATVEDĪBA & NODOKĻI
Mēs piedāvājam plašu servisu īpašuma pārvaldīšanas jomā, tai skaitā grāmatvedības organizēšanu un nodokļu administrēšanu atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām.
Šis pakalpojums ir domāts investoriem kas izīrē savus īpašumus un vēlas legalizēt savus ienākumus.

IEKŠĒJĀ APDARE & MĒBELĒŠANA
Daudzi tikko iegādāti īpašumi ir ar tā saucamo balto iekšējo apdari. Mēs Jums piedāvājam iespēju kvalitatīvi un par labu cenu pabeigt dzīvokļa iekšējo apdari, uzstādīt piemērotas virtuves un vannas istabas iekārtas. Mums ir arī lielisks mēbeļu komplekta piedāvājums tieši īres dzīvokļiem.